Як CRM система допомагає підвищити продажі абонементів у фітнес-клубі?

25 Березня 2024
Цікаве

Кожен з нас, прийшовши до фітнес клубу, бачить красивий стильний зал із сучасним обладнанням. Займатися спортом у таких умовах – одне задоволення. Але, не кожен з нас замислюється про те, скільки організаційної роботи проводить керівництво, щоб забезпечити злагоджене функціонування клубу. 


CRM для продажів:
як автоматизація роботи допомагає вести бізнес і підвищувати продажі?

 

Фітнес клубу для ефективної роботи необхідно застосовувати сучасні методи, що дають змогу керувати роботою і персоналом, вести облік, працювати з клієнтською базою тощо. Тим більше, коли в цій сфері присутня велика конкуренція.

Збільшити щомісячні продажі абонементів і підвищити популярність клубу – головна мета для будь-якого бізнесу. Для її досягнення застосовується CRM система. Це спеціально розроблене програмне забезпечення для тих сфер, в яких доводиться мати регулярну взаємодію з клієнтом.

CRM дає можливість досягти автоматизації у всіх робочих моментах (навіть найпримітивніших), перекласти на програму рутинні завдання і запобігти помилкам, пов’язаним з людським фактором. CRM для продажів абонементів у фітнес-клуб використовується вже не один рік і має низку переваг для користувача.

Ця сфера діяльності активно впроваджує систему в щоденну експлуатацію, користується її функціональними можливостями, проводить автоматизацію робочого процесу (скрізь, де це можливо і доречно).


Які переваги CRM системи дають змогу налагодити зв’язок із клієнтом і підняти продажі послуг?

 


Насправді, коли йдеться про продаж послуг, важливо користуватися всіма доступними методами, щоб підвищити якість сервісу та клієнтоорієнтованість. 

CRM система в такому разі має переваги:

  1. Контроль відвідуваності клубу. За кожним клієнтом ведеться індивідуальний облік відвідування занять: це зручно відвідувачу і тренеру. Коли адміністратор побачить, що кількість тренувань добігає кінця, він завчасно попереджає про це клієнта. Автоматична розсилка від CRM з нагадуванням оплатити новий абонемент у клуб у вигляді повідомлення або листа на пошту дасть змогу клієнту не забути виділити для цього потрібну суму з бюджету.
  2. Отримання зворотного зв’язку. CRM-система працює з формами зворотного зв’язку, коли клієнт у якомусь із ресурсів цікавився переліком послуг та їхньою вартістю. Щоб не проґавити продажі, система також може надсилати сповіщення і зв’язуватися з клієнтами, яким потрібно продовжити абонемент.
  3. Онлайн запис. Система CRM для продажів дає змогу клієнту самостійно вибрати відповідний час для тренування і записатися на нього через ПК або смартфон. Як заохочення може бути організована розсилка клієнтам, що пропонує кілька безкоштовних тренувань у свого або нового тренера – такий хід теж підкуповує людину і впливає на продаж послуг.
  4. Нагадування важливих дат. Одна з переваг CRM системи – автоматичне нагадування про День Народження клієнта. До такої події деякі фітнес клуби не тільки роблять розсилку з привітаннями, а й пропонують як приємний подарунок бонусне безкоштовне тренування або знижку. Це надалі допоможе продати новий абонемент.


Як використовується автоматизація процесів, щоб підвищити продажі?

 

 

  • усі ліди (потенційні клієнти) потрапляють у CRM з усіх можливих платформ: сайту клубу, Facebook, соціальних мереж, реклам – це необхідно для роботи з клієнтськими запитами;
  • усередині CRM-системи менеджер може створити абонемент, що дає змогу заощадити час обох сторін і не упустити продажу послуги;
  • оперативно створюються необхідні договори та документи (економія часу клієнта);
  • формування завдань для менеджера для просування послуги по воронці продажів.

 

CRM для продажів – важливий і корисний інструмент, який довів свою ефективність. З нею можна побудувати прибутковий бізнес з мінімальними ризиками і помилками. 

Читайте також:

Попередній слайд Наступний слайд
Вакансія – Flutter Developer
2 Травня 2024
«LuckyFit» — це інноваційна IT компанія, яка пропонує CRM-систему для спортивних клубів, фітнес-центрів та суміжні продукти для них. Ми надаємо готові... Детальніше
Перевага автоматизації в управлінні базою клієнтів фітнес клубів
27 Березня 2024
Customer Relationship Management (скорочено – CRM) – доволі популярне програмне забезпечення, яке використовується в усіх сферах діяльності, де... Детальніше
Як CRM система допомагає підвищити продажі абонементів у фітнес-клубі?
25 Березня 2024
Кожен з нас, прийшовши до фітнес клубу, бачить красивий стильний зал із сучасним обладнанням. Займатися спортом у таких... Детальніше