+380 44 344 57 97
UK
en
pl
ru
es
uk
kk
Закрити
🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення 🔥Акція🔥 -20% на перше підключення

Мережева модель тренерів

10 Серпня 2023

З 25-го січня 2022 року LuckyFit впровадив мережеву модель тренерів. Це означає значне спрощення організації роботи тренерів у мережах клубів, де тренери можуть проводити тренування в різних клубах. Раніше вам доводилося дублювати тренерів і повторно призначати їм права доступу та категорії.

 


Зміни торкнулися не тільки тренерів, мережевими стали такі сутності:

  • підрозділи;
  • співробітники (опціонально, ви самі вибираєте тип співробітника, мережевий він чи локальний);
  • категорії тренерів;
  • довідник групових занять


У зв’язку з цим, після застосування цієї функції, ви побачите дещо змінене представлення цих сутностей у LuckyFit, але при цьому, функціонування вже налаштованих раніше механізмів не зміниться. Ви можете працювати як і раніше, за необхідності, використовуючи переваги мережевої моделі. Отже, давайте детально розглянемо що зміниться:

 


Підрозділи


Під час переходу на мережеву модель ми об’єднаємо назви підрозділів з усіх філій, водночас додамо до нього праворуч назву філії, в якій він був створений. Наприклад, у вас були створені підрозділи з назвою Тренери у двох клубах мережі (Клуб1, Клуб2). Після переходу ви побачите в списку підрозділів: Тренери (Клуб1) і Тренери (Клуб2).

 


Співробітники


У картці співробітника додано властивість Тип співробітника, за допомогою якої ви регулюєте прив’язку співробітника до конкретного клубу.

 


Категорії тренерів

 

Під час переходу на мережеву модель ми об’єднаємо назви категорій з усіх філій, водночас додамо до неї праворуч назву філії, в якій її було створено.

Категорії тренерів ви можете тепер наповнювати послугами тренувань з будь-якого клубу. Таким чином, немає необхідності дублювати категорії в кожному клубі. Ідеальне рішення – це використання мережевих послуг.

 


Довідник групових занять


При переході на мережеву модель ми об’єднаємо довідник групових занять з усіх філій. При цьому, класифікатор занять буде модифікований, першим його рівнем стане назва клубу, в якому був створений довідник.

Тепер у вас не буде необхідності дублювати групові заняття в кожному з клубів мережі, використовуйте єдиний довідник. Зверніть увагу, що для мережевих клубів ми настійно рекомендуємо тепер використовувати мережеві послуги при описі комерційних групових занять. Якщо вартість заняття залежить від клубу, ви можете це вирішити через регіональні ціни послуги.

 


Зміни тренерів


Тепер для мережевого співробітника ви можете створити зміни відразу в декількох клубах мережі. Для цього використовуйте кнопку Зміни в режимі Співробітники-Штат. Стандартний режим Співробітники-Зміни працює по-старому і показує розклад в обраному клубі.