Торгові точки та юридичні особи

10 Серпня 2023
Функціонал LuckyFit

У цій статті ми розглянемо просунуті техніки фінансових налаштувань LuckyFit, які дадуть змогу великим клубам враховувати виручку залежно від точки продажу та юридичної особи.

 


Точки продажу


Точка продажу – це фізичне місце, на якому здійснюється продаж товарів і послуг та є можливість приймання оплат.


У більшості невеликих фітнес-клубів така точка одна, зазвичай це рецепція. У цьому випадку немає необхідності в додаткових налаштуваннях, використовується єдина точка продажів з назвою default.
Каса завжди розділена між філіями, тому якщо у вас мережа, і кожен із клубів має по одній точці приймання грошей, створювати торгові точки не потрібно.


Якщо в клубі є кілька точок приймання грошей, у вас постає природне завдання роздільного обліку цих грошей, у цьому випадку на допомогу приходять точки продажів.

Для цього:

  • створіть необхідні точки продажів у режимі Установки – Фінанси – Торгові точки, просто задавши їм зрозумілі назви
  • на кожному комп’ютері, який належить певній точці продажів, необхідно налаштувати прив’язку. Для цього зайдіть у режим налаштування робочого місця LuckyFit (синя шестерня у верхній частині екрана) і заповніть поле “Назва торгової точки”. Назва точки буде відображатися у верхній частині екрана LuckyFit. Зверніть увагу, що під час очищення кешу браузера з видаленням даних сайту, прив’язку до точки продажів буде втрачено. Необхідно це контролювати і за необхідності повторювати прив’язку робочого місця до точки продажів


Коли робоче місце під’єднане до точки продажу, змінюється поведінка режиму Фронт-Офіс-Каса. Тепер відображатимуться обороти і транзакції, які відносяться тільки до цієї торгової точки, тим самим відбудеться поділ грошей за точками продажів.
У режимі Аналітика – Каса ви зможете побачити як загальну касу клубу, так і за обраною точкою продажів.

 


Юридичні особи


Іноді, для оптимізації податків продажі в одному клубі проводять від імені різних юридичних осіб, наприклад кількох приватних підприємців або сукупності приватних підприємців і ТОВ. Розглянемо як здійснити налаштування і які можливості пропонує LuckyFit.

 

Створення юридичних особ

 


У режимі Установки – Фінанси – Юридичні особи створіть необхідні. При створенні ви можете вказати, на яких торгових точках можливий продаж через цю юридичну особу. Якщо юридична особа має РРО (касовий реєстратор), вкажіть його порядковий номер (1,2…), він буде використовуватися для налаштування підключених РРО до робочого місця.

 

Налаштування операцій оплат залежно від юросіб

 


Різні юридичні особи можуть мати власні налаштування операцій оплат. Наприклад, під час оплати від імені ТОВ необхідно друкувати касовий чек, а під час оплати через ПП – не потрібно, оплата банківською карткою можлива для ТОВ, але закрита для ПП. Для таких налаштувань скористайтеся режимом Установки – Фінанси – Види оплат.

 

Каса та проведення оплат

 


Якщо до точки продажів підключено кілька юридичних осіб, каса ділиться за цими юрособами. Можна бачити як загальну касу, так і за обраною юрособою.

У формі оплати ви можете вибирати одну з підключених юридичних осіб для проведення оплати.

 

Налаштування підключення РРО

 


Якщо точка продажів має можливість продажів від декількох юросіб, і використовуються РРО, необхідно провести коректні налаштування підключення. У налаштуваннях робочого місця (синя шестерня у верхній частині програми) є можливість налаштування підключення декількох РРО. Для додавання нового скористайтеся кнопкою +.


Розглянемо на прикладі такої конфігурації: точка продажу має можливість продажів від ТОВ та ФОП, кожен з яких має власний РРО.

У налаштуваннях робочого місця робимо налаштування підключення двох РРО, №1 для ТОВ, №2 – для ПП

У налаштуваннях юридичних осіб необхідно поставити номер касового апарата 1 для ГО і 2 для ПП

Тепер, якщо при оплаті чек відправлятиметься на відповідний юрособі РРО

 

 

 

Прив’язка товарів до юридичних осіб

 


Якщо в клубі діє жорстка прив’язка товарів і послуг до юридичних осіб, то ви можете вказати цю прив’язку в картці товару та абонемента. У цьому випадку, програма автоматично віднесе продаж до прив’язаної юридичної особи.


Якщо в одному рахунку будуть товари різних юросіб, то відбудеться автоматичний поділ рахунку під час оплати.

Читайте також:

Попередній слайд Наступний слайд
Вакансія – Flutter Developer
2 Травня 2024
«LuckyFit» — це інноваційна IT компанія, яка пропонує CRM-систему для спортивних клубів, фітнес-центрів та суміжні продукти для них. Ми надаємо готові... Детальніше
Перевага автоматизації в управлінні базою клієнтів фітнес клубів
27 Березня 2024
Customer Relationship Management (скорочено – CRM) – доволі популярне програмне забезпечення, яке використовується в усіх сферах діяльності, де... Детальніше
Як CRM система допомагає підвищити продажі абонементів у фітнес-клубі?
25 Березня 2024
Кожен з нас, прийшовши до фітнес клубу, бачить красивий стильний зал із сучасним обладнанням. Займатися спортом у таких... Детальніше