+380 44 344 57 97
UK
en
pl
ru
es
uk
kk
Закрити
🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥

Як обрати CRM систему: рекомендації користувачам

10 Серпня 2023
Promote

CRM (customer relationship management) – інструмент для управління взаємовідносинами між клієнтом і підприємством. Від того, наскільки правильно зроблено вибір CRM системи, залежить ефективність її застосування в роботі. Розглянемо докладніше, які критерії повинні оцінюватися і як правильно вибрати CRM для свого бізнесу.

 

Коротко про головне


CRM – спеціально розроблене для підприємців програмне забезпечення, яке організовує взаємодію організації зі своїми клієнтами. CRM-система дає змогу налагодити грамотну роботу і підтримувати постійно зв’язок із клієнтом. Це дає можливість продавати свій товар або послугу, бути на слуху у споживача. CRM застосовують у роботі онлайн і офлайн магазинів, сфері обслуговування тощо.


Основні критерії вибору CRM системи


Перш ніж зробити вибір і встановити програмне забезпечення CRM-системи, варто зрозуміти, що в кінцевому підсумку підприємство хоче отримати і який масштаб роботи вона повинна виконувати. Відштовхуючись від цього, виділимо головні критерії CRM:

 

  • доступність в експлуатації;
  • мета, для якої обирається CRM;
  • необхідні системні вимоги для встановлення CRM;
  • масштаби CRM системи;
  • універсальність CRM (інтеграція з телефоном, програмами, сайтами та іншими сервісами);
  • бюджет, який компанія готова покрити під час вибору CRM системи.


Як правильно вибрати CRM систему?


Вибір і встановлення програмного забезпечення, його використання в бізнесі має бути виправданим. Так само і з CRM системою, від неї чекають: результат і ефективність. Як вибрати CRM систему і якою вона має бути? Головні особливості вибору:

 

 

  1. Просте і зрозуміле встановлення та налаштування системи. Коли підприємство задумалося про впровадження CRM системи у свою діяльність, варто зупинити вибір на зрозумілій у використанні, без надто складних функцій. Важливо, щоб інтерфейс CRM був доступним для звичайного користувача (якщо її встановленням не займатиметься фахівець).
  2. Можливості. Як вибрати CRM з перспективою на майбутнє? Потрібно проаналізувати, які функції система виконає на даний момент, і що можна буде з неї “вичавити” через якийсь час. Чи зуміє цей вид CRM задовольнити очікування, коли список завдань і вимог збільшиться. Це важливо для того, щоб з часом не треба було шукати нову CRM систему.
  3. Можливість інтеграції CRM з іншими системами або програмами. Показник хорошої CRM системи – це її вміння взаємодіяти з іншими додатками, які підприємство використовує в роботі. До них відносять платіжні сервіси.
  4. Ціна, від якої відштовхується підприємство, найчастіше. У цьому головна помилка. Перед купівлею потрібно проаналізувати доступні CRM системи та оцінити їхні можливості. Якщо ціна виправдовує її користь, то, найімовірніше, вкладення окуплять себе незабаром. Фахівці не рекомендують хапатися за першу-ліпшу CRM систему, а знайти оптимальний варіант за вартістю і функціоналом. За можливості використовуйте безкоштовний тестовий період. Так ви можете зрозуміти, чи підходить в даному випадку CRM.


Існує багато видів CRM систем, доступних до застосування в бізнесі. Кожна має низку інструментів для реалізації поставлених завдань під час взаємодії з клієнтом або покупцем. Часто від вибору CRM може залежати продуктивність у роботі та доходи підприємства, враховуйте це. 

Читайте також:

Попередній слайд Наступний слайд
Часті запитання про нарахування ЗП в LuckyFit
14 Лютого 2024
1. Як переглянути зарплату тренера? Для звірки заробітної плати тренера використовуйте дані звіти з аналітики: – зарплата тренерів... Детальніше
Що таке CRM система і чому вона так важлива в роботі?
12 Лютого 2024
Правильна побудова алгоритмів роботи в бізнесі відіграє важливу роль для його здорового функціонування. Для виконання необхідних завдань використання... Детальніше
Нарахування заробітних плат для співробників спортивного клубу
24 Січня 2024
У даній статті ми розглянемо усі можливі нарахування заробітних плат для співробітників спортивного клубу чи студії за допомогою... Детальніше