🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥

Перевага автоматизації в управлінні базою клієнтів фітнес клубів

27 Березня 2024
Цікаве

Customer Relationship Management (скорочено – CRM) – доволі популярне програмне забезпечення, яке використовується в усіх сферах діяльності, де є взаємовідносини з клієнтом. Коли підприємство обирає правильну CRM-систему, вона допомагає не тільки поліпшити і полегшити його роботу, а й підвищує доходи, а також популярність серед клієнтів.


Особливості CRM для фітнес клубів


CRM – програма, яку встановлюють на корпоративних комп’ютерах. Вона має великі функціональні можливості, щоб підвищити продаваність послуг або товару. Налаштування цієї системи для фітнес клубів допомагає організувати чіткий алгоритм роботи, підвищити рентабельність і розширити клієнтську базу. 

Чим CRM система корисна в цій сфері обслуговування? Завдяки цьому ПЗ спортивні клуби мають можливість зберегти повні дані про кожного клієнта. До них належать:

  • ПІБ, контактні номери телефонів, адреса електронної пошти;
  • у яких соціальних мережах зареєстрований користувач;
  • історію взаємовідносин з клубом: придбані абонементи або оплачені персональні заняття з тренером і додаткові послуги;
  • історія дзвінків, а також листувань (CRM-система має можливість фіксувати всі звернення, щоб можна було послухати і проаналізувати рівень обслуговування). 


Як автоматизація робочих процесів допомагає керувати клієнтською базою?

У сфері обслуговування підтримувати постійний контакт із клієнтом, бути в нього на слуху, заманити знову повернутися за послугою – головна мета. Робота фітнес клубів не виняток. Коли людина приходить займатися спортом, важливо, щоб після закінчення терміну абонемента вона купила ще один.

Інсталяція CRM системи на робочий комп’ютер не потребує багато часу, це стосується й основних налаштувань. Зрозумілий інтерфейс і зручний набір функцій дає змогу швидко синхронізувати дані клубу і перенести інформацію про відвідувачів у програму. 

 


Перевага CRM систем для адміністрації фітнес клубів

Налаштування актуальних алгоритмів у програмі допомагає побудувати довгострокові відносини з клієнтом і розширити клієнтську базу. Коли співробітники фітнес клубів регулярно працюють з CRM, перед ними відкривається низка можливостей, серед яких:

  • централізація інформації про клієнтів, що допомагає знайти потрібні дані за короткий час;
  • формування аналітичних даних, щоб виявити майбутніх потенційних клієнтів і підвищити тим самим рівень продажів;
  • повний документообіг і фінансові операції можна виконувати в програмі;
  • виконання автоматизації розсилок із рекомендаціями про купівлю абонемента, актуальними пропозиціями, знижками перед святами або Днем народження клієнта;
  • CRM проводить аналіз потреб клієнтів, які послуги вони обрали найчастіше, щоб “підлаштувати” обслуговування і маркетингові пропозиції для конкретного випадку;
  • налаштування планування обслуговування в клубі. 


Переваги та особливості CRM під час обслуговування

Налаштування автоматизації системи дає можливість підвищити популярність фітнес-клубів і встановити контакт з клієнтом.

Особливість CRM системи під час обслуговування клієнтів полягає в таких фактах.

 

Автоматична розсилка CRM системою актуальних пропозицій у месенджері або через пошту. Для цього можуть використовуватися й альтернативні канали у вигляді соціальних мереж (застосування таргетованої реклами). Саме Інстаграм або Фейсбук найчастіше “приводить” нових клієнтів до зали. Побачивши рекламу, клієнт заходить на сторінку в соцмережах або сайт і бачить повну інформацію про фітнес-клуб і всі послуги, що надаються.

Використовувати CRM може і клієнт: записатися до тренера, вибрати дату і час тренування, побачити кількість зайнятих, що залишилися – тільки мала частина доступних послуг.

Якісне ПЗ допоможе не тільки зменшити помилки, пов’язані з людським фактором, але й підвищити рентабельність бізнесу та збільшити прибуток. LuckyFit пропонує для бізнесу, який не використовує CRM систему, безкоштовний пробний період протестувати її особливості та можливості.

 

Читайте також:

Попередній слайд Наступний слайд
Перевага автоматизації в управлінні базою клієнтів фітнес клубів
27 Березня 2024
Customer Relationship Management (скорочено – CRM) – доволі популярне програмне забезпечення, яке використовується в усіх сферах діяльності, де... Детальніше
Як CRM система допомагає підвищити продажі абонементів у фітнес-клубі?
25 Березня 2024
Кожен з нас, прийшовши до фітнес клубу, бачить красивий стильний зал із сучасним обладнанням. Займатися спортом у таких... Детальніше
Як налаштувати філіальну систему?
20 Березня 2024
Філіальна система: Налаштування – філії – якщо є мережні абонементи, асортимент мережевий, клієнти можуть ходити і в інші... Детальніше