+380 44 344 57 97
UK
en
pl
ru
es
uk
kk
Закрити
АКЦІЯ «Комфортний перехід» – ДО 6 МІСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО! АКЦІЯ «Комфортний перехід» – ДО 6 МІСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО! АКЦІЯ «Комфортний перехід» – ДО 6 МІСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО! АКЦІЯ «Комфортний перехід» – ДО 6 МІСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО!

Мобільний додаток для клієнтів спортивного клубу – розвантаження черг на рецепції

4 Квітня 2023
[:uk]Image[:]

У цій статті ми поділимося основними функціями мобільного додатка для клієнтів від системи LuckyFit: приклади, досвід клієнтів та факти

Завдяки програмі ви перестанете витрачати свій час на постійні запити в директі:

 • коли маю запис на тренування?
 • незапланована відпустка, чи зможете заморозити мій абонемент?
 • зможете записати мене на Zumba о 16:00?
 • надішліть актуальний розклад групових
 • який тренер вільний для персонального тренування у суботу?

Адже всі ці відповіді будуть відразу в доступі для вирішення самим клієнтом після завантаження програми з AppStore або GooglePlay

 

Які є варіанти по мобільному додатку?


1.
Є стандартний додаток, який уже входить до тарифу «М» та вище. Воно вже готове для завантаження на майданчиках AppStore або GooglePlay. Для того щоб у ньому з’явився ваш клуб, потрібно лише кілька простих налаштувань у системі.

2. Є варіант брендового додатка – це правильне рішення для тих, хто хоче розвивати своє ім’я. З ним можна персоналізувати деякі пункти:

 • назва та логотип. Відображається назва вашого фітнес-клубу та програма має окреме посилання для завантаження;
 • заставка при завантаженні з вашою айдентикою;
 • опис програми можна прописувати ваш;
 • можливість додати два брендові кольори;
 • зображення ваших абонементів.

 

Ще кілька фактів:

 

1. Персоналізована програма створюється в середньому за 14 днів з моменту надання вами логотипу до публікації на майданчиках.

2. Відбувається миттєва синхронізація всіх дій клієнтів із CRM-системою та з віджетами. Тобто запис клієнта, покупка абонементу, скасування бронювання відразу відобразиться у системі LuckyFit.

3. Можна активно використовувати автоматичні push-сповіщення для клієнтів: підтвердження запису на заняття, привітання з днем народження, нагадування про закінчення абонементу, повідомлення про акції та інше. Заощаджуйте від 400 € на рік, використовуючи push замість різних сервісів sms-розсилок, адже це абсолютно безкоштовно.

 

Як це виглядає для ваших клієнтів?

 

 1. Завантаження програми через AppStore або GooglePlay
 2. Головний банер розповість про актуальні акції спортивного клубу
 3. Ознайомлення з розкладом групових занять або списком вільних тренерів на персональне тренування у зручний для клієнта час
 4. Оплата тренування в 1 клік
 5. Відвідування клубу – на рецепції можна показати штрих-код або QR-код, що у мобільному телефоні для швидкої ідентифікації
 6. Після продуктивної години – оцінка тренера чи клубуimage

 

hiitworks — мережа фітнес клубів у Києві

Ольга Леньо

Директор з маркетингу та продажу мережі фітнес-студій hiitworks

Ми довго шукали програму, яка б закрила наші основні потреби: облік клієнтської бази та абонементів, сильна аналітика, робота з лідами та клієнтське обслуговування. Зараз замість 3 різних програм ми використовуємо Lucky Fit і дуже задоволені своїм вибором. Крім того, тепер наші клієнти можуть записуватися на тренування та купувати абонементи через зручну програму.

Так, є ще над чим працювати, але команда Lucky Fit і тут справляється чудово – збирає побажання, приймає завдання та оперативно їх вирішує. Хороша та своєчасна комунікація – це чудова риса команди Lucky Fit. За це їй велика подяка, це дуже цінно для нас!