🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥 -20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥-20% на перше підключення та 1 місяць безкоштовного користування🔥Акція🔥

Як рекламувати свій фітнес-клуб: ефективні методи

31 Травня 2023
Цікаве

Ви використовуєте звичайні методи для привернення клієнтів, наприклад, рекламу на вулиці або через рекомендації знайомих? Сьогодні це лише частина інструментів маркетингу, які потрібні для просування спортивного клубу. Щоб зацікавити потенційних клієнтів, потрібно використовувати всі можливі канали комунікації. Такі способи, як онлайн-тренування на різних платформах, мобільні додатки та експертні блоги в Інстаграм, є сучасними трендами, які користуються попитом. У цій статті ми поділимося різними способами, які допоможуть привабити клієнтів до спортивного клубу та зробити їх лояльними.


Як рекламувати свій фітнес-клуб: ефективні методи


Існує кілька популярних способів просування спортивного бізнесу, які допоможуть привернути нових клієнтів і сформувати лояльність у вже існуючої аудиторії. Розглянемо основні з них:


SEO

SEO-просування є одним з найбільш ефективних способів зі списку. Оптимізований сайт під пошукові запити дозволяє привернути цільову аудиторію, яка шукає подібні послуги в інтернеті. За допомогою правильно підібраних ключових слів та текстів на сайті можна отримати безкоштовну органічну видачу в Google.


Landing Page

Сайт є візитною карткою бізнесу. Грамотне оформлення сайту підвищує довіру потенційних клієнтів і значно допомагає виділитися на фоні конкурентів. Посадкова сторінка повинна бути комфортною зі швидким завантаженням, а також мати приємний і простий дизайн.


Контекстна реклама

Цей метод просування дозволяє досить швидко привернути вашу цільову аудиторію на ваш сайт і таким чином збільшити його відвідуваність. Ідеальний варіант для тих, хто хоче швидко привернути новий трафік на сайт, наприклад, перед відкриттям клубу або під час знижок на абонементи.


Соціальні мережі

Це потужний інструмент просування, який дозволяє привертати увагу майбутніх відвідувачів і підвищувати лояльність поточної аудиторії. З допомогою Facebook можна збирати важливу інформацію про свою цільову аудиторію і персоналізувати рекламу.


Email-розсилка та Push-сповіщення

Вони допомагають утримувати поточну клієнтську базу та привертати нових. З їх допомогою можна розповідати про нові акції та пропозиції, а також направляти трафік на сайт.


Крім вищезазначених методів просування, варто звернути увагу на персоналізовані онлайн-тренування та онлайн-заходи. Вони можуть бути ефективними для привертання нових відвідувачів.Залучення потенційних клієнтів

 

1. Залучення

Основним завданням пошуку та залучення нових клієнтів для клубу є заявити про себе в рамках своєї ЦА якомога “гучніше”. У цьому може допомогти медійна кампанія в Google Ads, за допомогою якої можна запустити кілька оголошень та зібрати аудиторію, яка вже знайома з вашим брендом. Також можна використовувати цільовану рекламу на соціальних майданчиках для досягнення максимального охоплення цільової аудиторії.

 

2. Перехід до клієнтів

Продаж після зацікавленості – це наступний крок у правильній стратегії для клубу. Розміщення реклами в пошуковій мережі Google дозволить збільшити відвідуваність вашого сайту, а групування оголошень за запитами надасть можливість ефективніше налаштувати рекламну кампанію. Після завершення роботи кампанії можна скласти списки аудиторії на основі даних CRM та геолокації.

3. Таргетинг по гео

Більшість клієнтів не готові довго добиратися до фітнес-клубу, тому для досягнення максимального охоплення цільової аудиторії необхідно використовувати геолокаційний таргетинг. У цьому випадку ви можете використовувати гео-налаштування (від 100 м до 3 км) і точковий вибір популярних місць (торгові центри поруч, прилеглі ЖК, спортивні клуби конкурентів у безпосередній близькості) для більш ефективного налаштування рекламної кампанії.

 

4. Робота з CRM-даними

Щоб не втратити клієнтів, потрібно враховувати їх індивідуальні потреби та вподобання. Для цього можна імпортувати контактну інформацію з бази даних CRM та розділити її на дві групи: тих, хто ще не зробив покупку, і тих, хто вже скористався вашою пропозицією. З першою групою важливо підтримувати зв’язок, щоб вирішити можливі проблеми, а другій групі – зробити вигідну пропозицію щодо додаткових послуг.


5. Адаптація реклами під усі пристрої

Більшість користувачів Інтернету заходять у нього з мобільного. Тому при розробці рекламного оголошення необхідно переконатися, що воно коректно відображається на всіх пристроях, включаючи смартфони та планшети. Також слід переконатися, що семе зображення реклами адаптоване під мобільні пристрої, щоб уникнути втрати трафіку та бюджету.

 

6. Ключові слова

Для успішної рекламної кампанії важливо враховувати ключові слова, на які орієнтуються конкуренти. Запустіть брендову кампанію за назвою свого клубу, щоб привернути потенційних клієнтів і не дати конкурентам їх забрати. Крім того, варто розбити оголошення на групи відповідно до запитів, наприклад, загальні запити без згадки бренду клубу, брендові запити та запити ремаркетингу.


Просування фітнес-клубу, бюджети


Розподіл бюджету на просування фітнес-клубу залежить від його унікальних особливостей і поставлених цілей. Щоб привернути максимальну кількість потенційних клієнтів, варто використовувати різноманітні маркетингові підходи, а ще краще – застосовувати все в комплексі. Це допоможе налагодити хороший контакт з цільовою аудиторією і зрозуміти її основні потреби.

 

Просування за допомогою веб-сайту

 

Один з ефективних способів просування послуг, які надаються спеціалізованими проектами, такими як студії стретчингу або полденсу, – створення лендінгу. Лендінг – це спеціальна сторінка, завдання якої полягає в зборі контактів зацікавлених людей вашою послугою. Для створення лендінгу можна скористатися швидкими конструкторами  веб-сайтів на основі шаблонів, наприклад, Tilda. Однак, якщо ви плануєте розвивати свій бізнес, рекомендується звернутися до розробників, щоб створити повноцінний веб-сайт.

 

Важливим аспектом розробки веб-сайту є його дизайн. Для лендінгу необхідно вибрати спокійну і ненав’язливу колірну гаму, щоб акцентні кольори могли бути використані тільки для кнопок з діями. Це дозволить зробити їх помітними та привабливими. Крім того, всю важливу інформацію краще розміщувати на першому екрані, щоб клієнти могли швидко її отримати

Просування через SMM

 

Спортивні клуби можуть значно збільшити свою аудиторію та підвищити залученість клієнтів, використовуючи соціальні мережі. Ось кілька корисних рекомендацій, які можна використовувати для просування вашого бізнесу через SMM:

 

  • Організуйте онлайн або офлайн марафон з кросфіту на своїй сторінці в Facebook. Це може стати чудовим способом привернути нових клієнтів та підвищити активність сторінки серед існуючих.
  • Використовуйте живий спільний контент з вашими клієнтами, позначайте їх у своїх сторіз, а ще краще – їх результати в стилі “до і після” на вашій сторінці в Instagram. Це може стати чудовим інструментом залучення нових клієнтів.


Здійснюйте індивідуальний підхід до кожної групи вашої цільової аудиторії, наприклад, для молодих мам організуйте курс від експерта в онлайн-форматі або підберіть відповідний тренувальний курс на свіжому повітрі разом з дітьми.

 

Використовуємо контекстну рекламу

 

Перед запуском рекламної кампанії потрібно підключити аналітику від Google, щоб працювати з отриманою статистикою. Якщо ви тільки починаєте просування свого спортивного клубу, то можна отримати недорогі ліди за допомогою Контекстно-медійної мережі Google (КММ). Але такий спосіб привертання аудиторії цілком не гарантує, що вона буде зацікавлена в послугах клубу. Для створення інтересу та підвищення рівня зацікавленості аудиторії рекомендуємо також використовувати ремаркетинг.

 

Як зберегти клієнтів: 3 стратегії

 

1️⃣ Впровадження CRM системи

Залучення нових клієнтів – це лише половина справи. Для успішного бізнесу потрібно вміти утримувати свою аудиторію. Програма автоматизації LuckyFit, завдяки детальним звітам, допоможе зрозуміти, які послуги та абонементи користуються великим попитом, а автоматичні завдання для співробітників організують швидку комунікацію з вашими клієнтами.

 

2️⃣ Використання push-сповіщень

За допомогою мобільного додатку можна запустити розсилку про актуальні акції та знижки або нагадати клієнтам про наближення закінчення їх абонемента.


3️⃣ Створення спеціальних пропозицій

У CRM LuckyFit легко налаштувати різні схеми знижок, виходячи з сегментів клієнтів та конкретних абонементів. Візьміть під контроль управління маркетингом, щоб підвищити лояльність клієнтів!

 

У цій публікації ми розглянули кілька популярних методів просування спортивного бізнесу, а також обговорили переваги використання автоматизованої системи LuckyFit. Залиште заявку, і наші компетентні менеджери зв’яжуться з вами та нададуть безкоштовну консультацію щодо CRM системи для управління клубом – LuckyFit, а також про методи просування вашого спортивного бізнесу.

Читайте також:

Попередній слайд Наступний слайд
Перевага автоматизації в управлінні базою клієнтів фітнес клубів
27 Березня 2024
Customer Relationship Management (скорочено – CRM) – доволі популярне програмне забезпечення, яке використовується в усіх сферах діяльності, де... Детальніше
Як CRM система допомагає підвищити продажі абонементів у фітнес-клубі?
25 Березня 2024
Кожен з нас, прийшовши до фітнес клубу, бачить красивий стильний зал із сучасним обладнанням. Займатися спортом у таких... Детальніше
Як налаштувати філіальну систему?
20 Березня 2024
Філіальна система: Налаштування – філії – якщо є мережні абонементи, асортимент мережевий, клієнти можуть ходити і в інші... Детальніше